Bashkohet Me Radhët

Lojra me shumë lojtarë dhe komuniteti në faqe


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Hape Për Të Gjithë

Shijojini lojërat falas, pa lidhje.

Shkolla E Mesme E Lojrave Seksuale Pa Susuba

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Shkolla E Mesme E Sukubus Ka Aventurën Më Të Fundit Lezbike

Ka kaq shumë lloje në botë të lojrave të të rriturve që vijnë nga anime dhe manga apo hentai, por një nga temat apo personazhet më të njohura që është frymëzuar ndonjëherë nga bota e keqe e otakut, janë sukseset. Nëse nuk e di, sukubus është një demon femër që zakonisht përpiqet të bëjë seks me meshkuj në gjumë. Sikur një burrë duhet të flejë që të pallojë një zonjë seksi demon. Megjithatë, gjërat janë ndryshe në Shkollën e Mesme Të Sukubus. Në vend që të përpiqesh të bësh seks me meshkuj, kjo lojë të jep mundësinë të luash si një lezbike që ka nevojë të fusë gjuhën e saj tek ai adoleshenti i ëmbël.

Loja është e madhe dhe komplekse, që vjen me shumë karaktere dhe të gjitha llojet e veprimeve që mund të bësh. Ajo kombinon gëzimin e një romani vizual sepse ka një histori të gjatë dhe komplekse që paraqet dialog të shkruar mirë dhe karaktere të zhvilluara mirë, me ngazëllimin e një loje porno manjati sepse do të duhet të administrosh burimet, kohën dhe bashkëveprimet në këtë mënyrë që do të pallosh çdo vajzë nga një shkollë. Grafikat në lojë janë shumë emocionuese, sidomos nëse ju pëlqejnë viksensat e rinj., Megjithëse loja ka të bëjë vetëm me vajzat e shkollës së mesme, të gjitha duken si dhelpëra, me kthesa të bukura dhe forma të mëdha. Krijuesit e lojës dinin si të apelonin tek fantazitë tona të brendshme dhe joshjet kur i projektuan këto vajza dhe gjithashtu dinin si të shkruanin një histori të denjë në lojë. Jam i sigurt që do të të pëlqejë gjithçka për këtë lojë. Lexoni më shumë për të në paragrafët në vijim dhe pastaj luani atë falas në faqen tonë pa fije të ngjitura.

Komploti Në Shkollën E Mesme Të Sukubus

Siç u përmend në këtë artikull, historia sillet rreth avatarit tënd i cili është një demon seksi i eksituar. Ka sukuse të tjera në lojë dhe ju do të keni mundësinë të takoheni dhe të mësoni prej tyre, por edhe disa momente erotike me to. Fokusi yt kryesor do të jetë të joshësh një bandë vajzash nga shkolla e mesme. Vajzat janë gjithashtu të eksituara, por nuk janë krejtësisht lezbike. Do të të duhet të shndërrohesh më pas në zoçka duke përdorur aftësitë dhe teknikat e menaxhimit., Ndërkohë që e bëni këtë, do të gëzoni bashkëveprime intensive dhe dialog të shkruar mirë që do ta bëjë lojën e seksit të ndihet më reale.

Ajo që unë e vlerësoj më shumë në lidhje me lojën është se si është shkruar historia. Megjithëse komploti kryesor bazohet në faktin se ti do të shkosh me të gjitha vajzat në shkollë, pjesa emocionuese e historisë vjen nga personazhet. Të gjitha vajzat që do të pallohesh vijnë me personalitete të ndryshme dhe histori të prapambetura. Mënyra se si çdo gjë është e ndërlidhur në këtë komplot do ta bëjë lojën pak sfiduese. Mbi të gjitha, loja ka edhe disa fjalë të pista që janë emocionuese, dhe situata të tensionuara që do ta bëjnë seksin shumë më të çmendur kur do të ndodhë më në fund.

Loja Fillon Në Shkollën E Mesme Të Sukubus

Ajo që e bën këtë lojë shumë më emocionuese është fakti se megjithëse ka ndjenjën e një romani vizual, nuk është aq e mërzitshme sa ajo. Pavarësisht se sa e bukur është historia në një roman vizual, pjesa më e madhe e kohës kur kthehet në një lojë bëhet e mërzitshme. Nuk është rasti me Shkollën e Mesme Të Sukubus, sepse ka një tipar të fortë lojërash që do ta bëjë kohën që ti e kalon duke luajtur atë shumë emocionuese. Të jem i sinqertë me ty, loja është pak e vështirë. Seksi nuk të shërbehet në pjatë. Duhet të punosh për të., Ja pse kjo është loja perfekte seksi për të gjithë lojtarët tanë të këqij që janë lojtarë të vërtetë. Nëse jeni kënaqur me lojra Të tilla Si Bota E Magjistarëve apo Anijeve ku ju duhet të përdorni mendjen tuaj në mënyrë që të përparoni, atëherë ju do ta doni këtë lojë. Në të njëjtën kohë, kur të pallohesh me një vajzë, do të shijosh aksionin e egër të seksit, me të gjitha llojet e lidhjeve dhe aktiviteteve që janë specifike për secilën nga personazhet e bazuar në personalitetin e tyre. Në të njëjtën kohë, ju gjithashtu do të merrni për të personalizuar personazhet., Pjesa më e madhe e personazhit vjen për kostumet e tyre, por gjithashtu mund t'u mësosh aftësi të reja seksi dhe t'i pajisësh me lodra seksi të pista.

Luaj Këtë Lojë Falas Në Çdo Dispozitiv

Loja është në dispozicion falas në shumë vende të tjera. Por ajo që e bën faqen tonë të veçantë është fakti që ne ja dolëm të punonim direkt në çdo pajisje nga faqja jonë në internet. Pjesën më të madhe të kohës do të duhet ta shkarkosh lojën dhe është e disponueshme vetëm PËR PC, Mac android. Falë skuadrës tonë të mjeshtrave të aftë të ueb-it, arritëm të vinim në dispozicion përmes serverëve tanë në çdo pajisje që mund të drejtojë një nga shfletuesit e përditshëm të internetit. Megjithatë, kur e provuam lojën, vumë re se punon në Mënyrë të përsosur Në Google Chrome dhe kjo është ajo që rekomandojmë., Megjithëse nuk ofrojmë një opsion shkarkimi, kemi një mënyrë për të kaluar të cilën mund ta luash lojën kur je jashtë linje. Duhet ta hapësh lojën në një skedë, ta ngarkosh plotësisht dhe pastaj do të jesh në gjendje ta luash edhe nëse i fik të dhënat. Një tjetër aspekt teknik rreth vendit tonë që ju mund të doni është fakti se ne ofrojmë një seksion komentesh ku ju mund të merrni në diskutime rreth lojës me komunitetin tonë. Nuk do të të duhet të bashkohesh në vendin tonë për të luajtur lojën ose për të lënë komente. Të duhet vetëm hyrja në internet dhe koha e lirë., Sapo të shtypësh butonin e lojës, nuk ka kthim mbrapa. Do ta luash lojën pa u ndalur për disa orë duhet ta mbarosh.

Luaj Falas Tani